Memoriál Jána Stilla 2019

16.06.2019
memorial-jana-stilla-2019

 

Memoriál Jána Stilla 2019 v Novej Lesnej má významné výročie.

V dňoch 19. a 20. júla sa uskutoční už 20. ročník tohto unikátneho podujatia  a opäť prinesie zaujímavé športové súboje a novinky...

 

Vážení priatelia, bežeckí nadšenci,
v dňoch 19. 7. – 20. 7. 2019 sa bude konať už 20. ročník podujatia Memoriál Jána Stilla.

Tento športový projekt je určený pre všetkých fanúšikov športu – pre profesionálnych i amatérskych bežcov, pre ich sprievodné tímy, rodinných príslušníkov i návštevníkov, ktorí prídu povzbudzovať. Je to zároveň podujatie v rámci série  TATRY PRESTIGE TOUR 2019, ktoré rozhoduje o Bežeckom kráľovi Tatier.

Môžete sa prihlásiť na piatkový  Night Run, v sobotu už klasický Memoriál Jána Stilla a vybehnúť si na Hrebienok,  i na „MINI“ Memoriál, s cieľom v Starom Smokovci…Všetci účastníci sobotného behu do vrchu  získajú atraktívne účastnícke medaily i iné benefity...Asfaltová trať dlhá 9.370 metrov resp. 6 600m preverí aj najskúsenejších pretekárov a je to obrovský zážitok.

Pre tých, ktorí si na hlavný beh do vrchu na tradičnej trati z Novej Lesnej netrúfajú, ponúkame deň vopred v piatok večer – 19. 7. 2019  aj menej náročný večerný – Night Run, ulicami Novej Lesnej v celkovej dĺžke 5.700 metrov..

V tomto roku máme v programe i novú disciplínu – Štafetový beh Dr. Guhra, ktorý má športový i benefičný charakter.

Pre milovníkov disciplíny Nordic Walking máme pripravenú tradičnú trať s cieľom na Hrebienku, a opäť pozývame aktívnych seniorov z podtatranského regiónu vyskúšať si tzv. Walking  tour..

 

Ako je zvykom, preteky sú doplnené aj o sprievodný program. Tento rok sa počas piatkového večera účastníci i návštevníci môžu tešiť na vystúpenie hudobnej skupiny, atraktívnu tombolu a bubnovú show  v podaní skupiny BATIDA.
V sobotu je pripravené stretnutie s významnými osobnosťami a úspešnými športovcami súčasnosti i minulosti, do rytmu bude hrať aj DJ, máme pripravenú zaujímavú tombolu.

 

Veríme, že spoločne pripravíme športovcom príjemné prostredie a motivujúcu atmosféru, Budeme radi, ak sa i návštevníci zapoja medzi aktívnych fanúšikov podujatia a povzbudia športovcov počas pretekov k maximálnym výkonom.

Registrácia:  https://pretekaj.sk/sk/podujatia/mjs2019

Viac informácii nájdete na Facebookovej stránke -  https://www.facebook.com/MemorialJanaStilla

a na stránke http://mjs.novalesna.sk/ 

 

S pozdravom
Organizačný výbor podujatia

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri