Malinô Brdo Night Skialp Challenge

03.03.2010
malino-brdo-night-skialp-challenge-28.2.2010 Veľká Fatra
S posledným februárovým dňom sa prišlo do Hrabova rozlúčiť 78 pretekárov, profíkov aj hobíkov. Veľmi slušný počet na to, že to bol deň po pretekoch SP v Sučanoch a navyše aj nedeľa večer. Ktovie koľko hobíkov a profíkov malo modrý pondelok :)

Nultý ročník mal objednané vzorové počasie, doobeda sa vyfúkalo a prvé snehokvapky začali padať až tesne pred koncom. Trať mala dve jednoduché varianty: 1 alebo 2 koliečka. Štart pri údolnej stanici lanovky v Hrabove oplýval dobrou náladou a celkom slušnou vrstvou snehu. Tí šikovnejší absolvovali prvé kolo ešte zavidna, hlavne zjazd bol v hornej časti vcelku veselý...bubny, ľad a tak. Tí čo mali viac šťastia a silnejšie čelovky objavili kde tu pás po käsboreri. Hurá tam.

Ďalšia etapa sa odohrávala v okolí guláša a kofoly. Podupkávanie okolo skleneného výkladu o 19-30 naznačovalo, že sú už výsledky. Okrem klasických kategórií (A,B,C, ženy, muži) vyhlásili organizátori aj špecuálnu - najrýchlejší čas na určitom úseku. Za zvukov burácajúcej hudby boli tým najnaj odovzdané ceny a medaile. Nálada neskutočná, osobne sa mi tieto preteky veľmi páčili. Ale sezóna ešte nekončí, uvidíme čo prinesie sobotná MF Open.

vetroplachteam


                     Výsledky

Fotky Malinô Brdo Night Skialp Challenge

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri