Preteky - Malinô Brdo Night Skialp Challenge - Vetroplach magazin

Malinô Brdo Night Skialp Challenge

03.03.2010
malino-brdo-night-skialp-challenge-
28.2.2010 Veľká Fatra
S posledným februárovým dňom sa prišlo do Hrabova rozlúčiť 78 pretekárov, profíkov aj hobíkov. Veľmi slušný počet na to, že to bol deň po pretekoch SP v Sučanoch a navyše aj nedeľa večer. Ktovie koľko hobíkov a profíkov malo modrý pondelok :)

Nultý ročník mal objednané vzorové počasie, doobeda sa vyfúkalo a prvé snehokvapky začali padať až tesne pred koncom. Trať mala dve jednoduché varianty: 1 alebo 2 koliečka. Štart pri údolnej stanici lanovky v Hrabove oplýval dobrou náladou a celkom slušnou vrstvou snehu. Tí šikovnejší absolvovali prvé kolo ešte zavidna, hlavne zjazd bol v hornej časti vcelku veselý...bubny, ľad a tak. Tí čo mali viac šťastia a silnejšie čelovky objavili kde tu pás po käsboreri. Hurá tam.

Ďalšia etapa sa odohrávala v okolí guláša a kofoly. Podupkávanie okolo skleneného výkladu o 19-30 naznačovalo, že sú už výsledky. Okrem klasických kategórií (A,B,C, ženy, muži) vyhlásili organizátori aj špecuálnu - najrýchlejší čas na určitom úseku. Za zvukov burácajúcej hudby boli tým najnaj odovzdané ceny a medaile. Nálada neskutočná, osobne sa mi tieto preteky veľmi páčili. Ale sezóna ešte nekončí, uvidíme čo prinesie sobotná MF Open.

vetroplachteam


                     Výsledky

Fotky Malinô Brdo Night Skialp Challenge


Diskusia
©  Vetroplachmagazin 2007 - 2018  |  designed by MVM Trade s.r.o.
All rights reserved
Počet prístupov: 3167611